Skip links

FINISHING

Dökümhane (Ferrous)

Uygun şartlarda dökümü yapılan ve üretim zincirlerinden sırasıyla geçen ürünlere son aşamada finishing operasyonu ile nitelik kazandırılır. Parçanın döküm ve işleme proseslerinde olduğu gibi finishing sürecinde de mühendislik çözümleri devreye girmektedir. Böylelikle müşteri istek ve ürün kullanım alanına en uygun yüzey kalite özellikleri ve estetik görünüm yakalanmış olunur. 

OSS Sourcing Türkiye deposu üretim zinciri içinde yer alan finishing prosesi çok çeşitli şekillerde uygulanmaktadır. Yapılan uygulamalara kuru boya, yaş boya, galvaniz kaplama ve daha fazlası örnek oluşturmaktadır. Bu sayede nihai ürünler korozyona karşı dayanıklı, istenen sertlik değerlerine sahip ve direnci yüksek mamüllere dönüşmektedir.

Demir, demir alaşımları, çelik, çelik alaşımları ve paslanmaz çelik gibi malzeme gruplarına sahip tüm ürünler üzerine sunulan hizmetler ile oluşabilecek tüm kimyasal reaksiyonları engellemektedir. Yapılan uygulamalar ürünü uzun ömürlü hale getirirken, estetik açıdan da güzel görünüme sahip olur.

Sonucun tam uyumlulukla müşteri teslimine hazır hale getirilmesi Yılkar Döküm tarafından tüm müşterilerine verilen garantidir

This website uses cookies to improve your web experience.