Skip links

MACHINING

Fabrikasyon-Kaynak

Yıkar Dökün üretimde istikrarı sağlayarak başarıyı yakalamaktadır. Modern CNC üniteleri donatılan talaşlı imalat birimi her geçen gün kapasitesini artırmaktadır. Enerji, vana, pompa, maden, makine ve demir-çelik sektörlerine tek çatı altında üretim yapabilme becerileri bu yolla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca machining üretimindeki çeşitlilik basitten karmaşığa imalatta pek çok mamülün üretimine olanak tanımaktadır. 

Yüksek çevirme kapasitesi, güçlü tork, ve gelişmiş teknoloji ise mikron seviyesinde hassasiyetle işlem yapılmasına ve işleme sürelerinin kısalmasına neden olmaktadır. Yüksek işleme kapasitelerine sahip olan CNC tezgahları çelik döküm gibi büyük parçalarda dahi boyutsal ve geometrik toleranslarda aynı hassasiyetin yakalanmasını mümkün kılmaktadır. Tüm bu üretim yeterlilikleri OSS Sourcing‘i müşterilerin ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayan güçlü tedarikçi konumuna getirmiştir. 

Kaliteyi kontrol aşamasında ise uluslararası geçerliliğe ve sertifikalara sahip kontrol ekipmanları kullanılmaktadır. İleri entegrasyon yatırımları ile katma değerin artması için doğrudan çaba sarf edilmektedir. Değişim ve gelişim disipline edilerek aktif verimin sağlanması temel amaç edinilmiştir. Her alanda yapılan bu yüksek yatırımlar Yıkar Döküm’ün vizyoner yapısıyla uzman mühendislik şirketine dönüştürmüş, güçlü ve güvenilir tedarikçi olmasının önünü açmıştır. Kısa sürede kaliteli ürün imali ve temini için yeni mühendislik arayışları ise sürmektedir. 

This website uses cookies to improve your web experience.