Skip links

NON-FERROUS GRADES

Yüzey işlemleri

Yıkar Döküm çözüm ortaklarına döküm, talaşlı imalat vb. alanlarda olduğu gibi demir dışı metallerde de hizmet vermektedir. Bakır, alüminyum, pirinç bunlardandır. Demir dışı metaller aynı zamanda mekanik ve yapısal uygulamalarda endüstrinin parçalarıdır. Artan pazar rekabetinde kullanılan malzeme ürünün en belirgin hatlarını oluşturmaktadır. 

Seçeceğiniz bir malzeme üzerine veya projeniz için uygun malzeme seçiminde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Öyle ki demir dışı metallerin farklı özellik kazanımları bulunmaktadır. Örneğin alüminyum hafifliği, bakır iletkenliği, çinko ise korozyon direncine karşı üstünlüğü beraberinde getirmektedir. kullanım alanına göre manyetik olması istenmeyen ürünler için de bu yol tercih edilir. Hassas döküm prosesleri istenen sonuca ulaşımı mümkün kılmaktadır. 

Her türlü proses ve faaliyetleriniz için hazırlanacak uygun döküm üretim çözüm önerileri kısa sürede yarı mamul veya tam mamul haline getirilerek kullanıma sunulmaktadır. Kazanılması istenen mekanik özellikler için mühendislik tecrübelerimiz devreye girmektedir. Yıkar Döküm kullanışlı son ürün çıktılarındaki başarısıyla beklentilerinizi tümüyle karşılamak için yeterli olacaktır. 

This website uses cookies to improve your web experience.