Skip links

Enerji ve Jeneratör Sanayi

Enerji ve Jeneratör Sanayi

Enerji sektörünün tarihsel sürecine bakıldığında küresel pazar büyümesi dikkat çekiyor. Günümüzde birçok enerji kaynağı bulunurken, bu kaynakların değerlendirilmesi için birçok üretim yöntemi kullanılmaktadır. Bu alanda bütünü oluşturan her bileşen, işleyişinde kritik bir rol oynamaktadır. Üretim kabiliyeti, etkin mühendislik çözümleri ile sağlanır.

Yılkar Döküm sunduğu mühendislik hizmeti ile müşterilerine bu alanda kısa vadeli bir tedarik altyapısı sunmaktadır. Enerji sektöründe kullanılan katma değeri yüksek birçok parça kusursuz olarak üretilebilmektedir.

Enerji ekipmanları, çeşitli temel ve dahili bileşenlerin üretiminin yanı sıra ihtiyaçları da büyük ölçüde tek çatı altında karşılanmaktadır. Üretim sürecinde elde edilen tüm sonuçlar belgelenir. Muayene sertifikaları uygulanan tahribatlı ve tahribatsız muayene yöntemleri ile standartlara uygun olarak hazırlanmaktadır.

Erimiş metalin çelik kalıplara döküldüğü veya zorlandığı işlem sırasında. Takımlar veya kalıplar olarak da bilinen kalıplar, çelik kullanılarak oluşturulur ve her proje için özel olarak tasarlanır. Bu, her bir bileşenin doğruluk ve tekrarlanabilirlik ile oluşturulmasını sağlar.

This website uses cookies to improve your web experience.